Noida, Gautam Buddha Nagar, Uttar Pradesh
GST No. 09AAJCB5871G1ZD
Call 07949361031 72% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 1 Piece
Product Brochure
| Automation Grade | Automatic |
| Production Capacity | 300-400 kg per hours |
| Snacks Type | Soya Nuggets |
| Capacity | 300-400kg/hr |
| Power | 100kw |
| Usage/Application | Industrial |
| Power Consumption | 100kw |
| Voltage | 415vac |
| Minimum order quantity | 1Set |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 1 Piece
Product Brochure
| Production Capacity | 200 kg/hr |
| Usage/Application | Industrial |
| Minimum order quantity | 1 |
| Automation Grade | Automatic |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details
Product Brochure
| Production Capacity | up to 100 kg/hr |
| Material | M.S. |
| Automation Grade | Automatic |
| Color | Steel |
| I Deal In | New Only |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 1 Piece
Product Brochure
| Capacity(kg) | 200 kg/hr |
| Production Capacity | 200 kg/hr |
| Snacks Type | Textured Soya Protein/Vegetarian Soya Meat/Nugget Production Line |
| Type Of Namkeen | Textured Soya Protein/Vegetarian Soya Meat/Nugget Production Line |
| Automation Grade | Automatic |
| I Deal In | New Only |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details