Noida, Gautam Buddha Nagar, Uttar Pradesh
GST No. 09AAJCB5871G1ZD
Call 07949361031 72% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 1 Piece
Product Brochure
| Capacity | 500 kg/hr |
| Type of Machine | Cattle Feed Machine |
| Motor Power | 80 hp |
| Feed Type | Dry Type |
| Automation Grade | Automatic |
| Power | 440v |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details
Product Brochure
| Capacity | 200 kg/hr |
| Type of Machine | Fish Feed Making Machine |
| Motor Power | 80 hp |
| Feed Type | Dry Type |
| Automation Grade | Automatic |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 1 Piece
Product Brochure
| Voltage | 440v |
| I Deal In | New Only |
| Weight | 250kg |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details